Yeni Akım Creative Wood Animals (ahşap hayvan dekorasyon figürleri)

Yeni Akım Creative Wood Animals (ahşap hayvan dekorasyon figürleri)

Merhaba sevgili okurlarımız, kısa bir aradan sonra yenilenmiş ekibimizle tekrar dekorasyonun nabzını tutmaya devam ediyoruz.

Son zamanlarda tüm dünyaya satış yapan büyük alışveriş platformlarında dekorasyon bölümlerinde oldukça sık karşılaşılan ürünlerden birine yer veriyoruz. Bunlar ahşap ve farklı tasarımlara sahip, sadece dekor ürünü olmaktan ziyade raf ve masa olarak kullanılabilen dekorasyon ürünleri.

Enine ve boyuna raf dizaynında düzenlenen bu figürler evler ve ofislerde farklı bir hava ortaya çıkarıyor. Ayrıca fiyatları da oldukça makul seviyelerde.

Görsellerde gördüğünüz ürünlerdeki tasarımlar standart uygulamalar. Siz bunlarda daha farklı tasarımlarda dizayn ettirebiliyorsunuz. Örneğin üzerini düz yapıp masa olarak kullananlar, raf aralıklarını geniş tutanlar, tv ünitesi yapanlar bile var.

Ahşap Aslan

Örneğin bu ahşap aslan dekorasyon ürününde üzerindeki düz alanı küçük bir masa olarak kullanıp,  altına eklenen 2 çekmecesi ile çok daha kullanışlı hale getirmişler.

Ahşap At

Gördüğünüz üründe raf olarak kullanım amacı ortaya çıkıyor. Oldukça kullanışlı kitap rafı olabilir mesela.

Ahşap Deve

Bu deve dizaynında boyun kısmındaki ahşap bloklar tam ters açıyla yatay olarak yerleştirilseydi daha kullanışlı olabilirdi. Devenin tasarımındaki boyun öğesi daha verimli hale getirilebilirdi ki tabiki burda zevkler ve renkler tartışılmaz deyip konuyu kapatmak lazım.

Ahşap Fil

Görünüş açısından oldukça ihtişamlı ve bir o kadar da zarif bu ahşap fil, geniş rafları ile evinizi veya ofisinizi bambaşka bir havaya büründürebilir.

Ahşap Geyik

Yurt dışında en çok satılan figürlerden biri. Özellikle Amerika kültüründe geyiğin yeri bir başka olduğu için daha çok satılması normal. Tabi ki estetik olarak ta güzel görünüyor, üzerindeki ufak bir masa kullanımı ve rafları başlı başına bir bölümü dekora edebilir gibi görünüyor.

Burada gördüğünüz sadece bir bölümü. Biz size fikirler vermek adına bazılarını seçip koyuyoruz. Her türlü hayvan figürü bu yeni akımda mevcut. Tabi sizin istekleriniz doğrultusunda da yapılabiliyor. Ayrıtk fikir bizden, zevk sizden!

Tekil Yazı reklam alanı 468x60
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz