Priz Sticker! Prizler Artık Evinize Eğlence Katacak

Priz Sticker! Prizler Artık Evinize Eğlence Katacak

Priz sticker çok basit, hatta evinizde dahi yapabileceğiniz basitlikte bir dekorasyon tamamlayıcı öğesi olarak karşımıza çıkıyor. Birbirinden ilginç ve kapsamlı tasarımlar ile duvarlarınızda tamamlayıcı bir görünüm ortaya koyuyor.

Renkli tasarımlardan siyah motiflere, her türlü model mevcut ve hazırlarının fiyatları da çok çok uygun durumda. Çocuk odaları, oturma odaları, mutfaklar ve diğer tüm priz bulunan yerlerde çok güzel işler ortaya çıkabilir.

Prizler evlerde bir köşede duran aksesuarlar olmaktan çıkıyor. Size birkaç güzel örnek paylaşarak fikir edinmeniz noktasında yardımcı olmaya çalışacağız.

Çok Sempatik Aşık Kuşlar Priz Sticker

Genelde evlerimizde yan yana telefon ve elektrik prizleri bulunur. Üstünde bu iki kuşu görmek sizi her daim mutlu edecektir.

Sevimli Köpek Priz Sticker

Sanki sevimli köpeğimizin karnını okşuyor hissi veriyor.

Çocuk Odası Renkli Priz Sticker

Çocuk odası için çok eğlenceli bir dekorasyon ürünü olacağını düşünüyoruz. Mevcut uzun şeridi ile duvarı boydan boya da uzatabilirsiniz. Erkek çocuklar için de farklı modelleri mevcut.

Çarpılan Adam Priz Sticker

Eğlenceli bir yaşam sevenler için gördükçe yüzünüzde tebessüm ettirecek bir priz sticker. Genç odaları için de ayrıca düşünülebilir.

Creative Tasarım Priz Sticker

Daha çok modern bir tasarıma sahip farklı modelleri de mevcut. Tasarımcılar için, evini bu yönde dekore edenler için çok etkili bir tamamlayıcı duvar öğesi. Bana bir Jazz havası da vermedi değil.

Geniş Alan Kelebekler Priz Sticker

Priz ile başlayan ve duvarda geniş bir alana yayılan dekoratif priz sticker. Güzel görünümü ile duvarınızı süslemeye hazır. Renkleri ve farklı modelleri de mevcut tabi ki.

Priz Sticker evinizde de kolayca yapabileceğiniz bir ürün. Sizin için gereken isterseniz hazır bir duvar kağıdı rulosu alıp kopya kağıdı ile üzerini çizerek istediğiniz figürü verip prize yapıştırmak, yada mevcut bir kartonu alıp yapıştırarak uygulamak. Kalıp çıkarmak ta çok zor olmayacaktır. Prizin boyutlarını ölçüp, istediğiniz figürü de kopya kağıdı ile üzerine geçerseniz basitçe priz sticker yapabilirsiniz.

Tekil Yazı reklam alanı 468x60
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz