Orta Sehpa Ve Zigon Sehpa Trendleri

Orta Sehpa Ve Zigon Sehpa Trendleri

Oturma ve misafir odalarının en çok kullanılan ve kullanışlı parçaları arasında orta sehpalar ve zigon sehpalar gelmektedir. Orta sehpa ve zigon  sehpa tercih ederken dikkat etmeniz gereken konular ve yeni trendler ise şöyle;

1- Renk seçimi: Bu yıl orta sehpa ve zigon sehpalarda ki yeni trendlere baktığımız zaman kullanılan parçaların dekorasyona zıtlık oluşturarak seçilen parçalar olduğunu görüyoruz. Oturma grubunuz  ile zıt renklerde tercih edeceğiniz sehpalar ile renklerde zıtlığı yaratarak dekorasyon görüntüsünde bir bütünlük elde edebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli konu sadece renk tonlarını doğru seçmektir.

2- Klasik parçalar: Bu yıl dekorasyonlarda klasik parçaları oldukça fazla görmekteyiz. Orta sehpa ve zigon sehpa seçimlerinde de tercihleri klasik parçalardan yana kullanmak trend bir görünüm yakalamanıza yardımcı olacaktır. Özellikle ahşabın ağırlığının hissedildiği ve mekana klasik bir hava katan sehpalar tercih etmek oldukça popüler trendler arasında bulunuyor. Modern oturma grupları ile birlikte kullanılan klasik parçalarda bu yıl dekorasyonda oldukça popüler olan unsurlar arasında. Klasik ve modern parçaları harmanlayarak mekanlarınız da oldukça popüler bir görüntü elde edebilirsiniz.

Elips Şekilli Orta Sehpa ve Zigon Sehpa 

Dört Parçalı Ayrılabilir Orta Sehpa

Ortası Camlı Ahşap Daire Orta Sehpa ve Zigon Sehpa

Modern Gözlü Z Orta Sehpa

Beyaz ve Ahşapın Zerafeti

Klasik Orta Sehpa

Orta Sehpa Altı Gizlenebilir Zigon Sehpa

Daire Modern Klasik Orta Sehpa

Tekil Yazı reklam alanı 468x60
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Azad dedi ki:

    Fiyatını öğrenebilir miyim

Yorum Yaz