Mutfaklarınızı Düzenlemek İçin Yaratıcı 5 Fikir

Mutfaklarınızı Düzenlemek İçin Yaratıcı 5 Fikir

Bu fikirler uygulama açısından çok basit fikirler ancak yaptıkları iş bakımından bir o kadar başarılılar. Buzdolabı düzenleyiciler, çekmece düzenleyiciler, raf düzenleyiciler, giysi dolabı ve daha birçoğu. Biz burada en çok ilginizi çekebilecek ve işinizi kolaylaştıracağını düşündüğümüz 5 farklı ve bazıları bilinen fikirlere değindik. Daha önce bir şekilde karşısına çıkmayanlar var ise onlarda yararlansın istedik. Yer verdiğimiz fikirlerin bazıları oldukça ilginç.

Buzdolabı Yanı Raylı Rafı

Bu fikir daha önce karşınıza çıkmamış olabilir büyük ihtimalle. Türkiye’de de çok fazla kullanıldığı söylenemez ancak yavaş yavaş bazı mağazalarda portatifleri bulunmaya başladı. İlk gördüğünüzde pahalı veya zor bir uygulama sanabilirsiniz ancak yanılıyorsunuz. Bir o kadar kolay ve alınabilir ürünler bunlar.

Buzdolabı İçi Düzenleyiciler

Çoğu zaman buzdolaplarımızda bazı ufak tefek ürünleri koyacak ayrı yerler bulamıyoruz. Büyük raflara koyduğumuz bu ürünler hem çok fazla düzensizliğe ve aynı zamanda dağınıklığa yol açıyor. Daha düzenli ve kullanışlı buzdolapları için bu basit buzdolabı rafları oldukça işinizi görecektir.

Mutfak Dolap Kapak Rafları

Bize göre en kullanışlı ürünler bunlar. Çok fazla dolap kapağına sahibiz evlerimizde. Mutfak dolapları başta olmak üzere kitaplıklar, giysi dolapları ve buna benzer daha birçoğu. Özellikle mutfakta çok yararlı olacağını düşündüğümüz bu fikir oldukça da basit. Kendiniz de etrafınızdaki dükkanlarda rahatlıkla bulabileceğiniz ürünlerden dolap kapağı rafları yapabilirsiniz.

Raf Merdivenleri

Aslında yukarıda bahsi geçen ürünler bu fikre göre çok daha ilginç gelebilir size ancak bu fikir işinizi hepsinden daha çok kolaylaştıracaktır. Hemen her türlü dolap, raf vb. ürünün üzerinde birşeyler koyabileceğiniz tek bir yüzey vardır. Tuzluklar, baharatlıklar, konserveler, hepimizin evinde olan birçok küçük mutfak eşyası için hem şık hemde kullanışlı raf merdivenleri işinizi kolaylaştıracaktır.

Kaşıklı Çekmece Düzenleyici

Bu birçok evde hali hazırda kullanılan bir ürün. Daha renklileri, daha fazla işlevselleri de hemen her yerde bulunabilir ama bir o kadar da pratikte işimizi gören ürünler. Belki bugüne kadar gözünden kaçanlar olmuşsa diye (sanmıyorum ama) yazımıza eklemek istedik.

Mutfaklarınızda işlerinizi kolaylaştıracak güzel fikirleri sizler için derledik. Umuyoruz ki bu fikirler daha keyifli mutfaklara sahip olursunuz. Dekorasyon Keyfi ile daha keyifli mutfaklar yazı dizimiz devam edecek. Bizi takip etmeye devam edin..

Tekil Yazı reklam alanı 468x60
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz