Masalarınız İçin Teraryum Örnekleri

Masalarınız İçin Teraryum Örnekleri

Teraryum için canlı minyatür bir bahçe denebilir kısaca. İçinde istediğiniz manzaraya sahip küçük bahçe dekorasyonları oluşturabiliyorsunuz. Teraryumda kömür ve torf cinsi toprak kullanılır. Bunlar özel bitkilerin yetişmesinde aktif rol oynarlar.

Ayrıca süsleyebilmek adına çakıl taşları, minyatür evler içerisine konulabilir. Ayrıca çok özel konsept teraryum tasarımlarıda yapılabiliyor. Örneğin bir Star Wars tasarımı, okyanus tasarımı, botanik bahçe tasarımı vb. gibi.

Okyanus Tasarımı

İçerisinde midye ve istiridye kabuğu, kum, deniz taşları gibi süslemeler ile deniz bitkileri yetiştirilen modellerdir.

Askılı Bahçe Tasarımı

İçerisinde taş merdivenler, taş yollar ve bir köşk ile inanılmaz bir hava yakalayabilirsiniz. İçerisinden sarkan dallar ile de mükemmel bir görüntü ortaya çıkar.

Botanik Çiçek Teraryum

Daha çok büyük ve tek bir özel çiçek yetiştirmek adına tasarlanan teraryum modelleridir. Çok fazla süsleme olmadan, çiçeği öne çıkarmak isteyenler için.

Çöl Teraryum

İçerisinde çöl bitkileri yetiştirilebilen teraryumlar, çöl kaktüsü ve benzeri tarzda bitkiler yetiştirmek için idealdir.

Kavanoz Teraryumlar

Kavanoz havası verilmiş botanik bahçelerinizdir.

Geniş Teraryumlar

Daha geniş fanuslarda tasarlanır ve büyük bir yaşam alanı havası verirler. İçerisinde sanki bir şehir varmış gibi hissedeceksiniz.

Konsept Tasarım Teraryumlar

Sevdiğiniz, ilgi duyduğunuz bir kültürü yansıtabilirsiniz. Örnekte Star Wars görülüyor. Bu tamamen hayal gücünüze kalmış bir durum.

İçinde Deniz Var

Deniz ürünleri ile deniz bitkilerini barındıran, kumla ve istiridyeler ile süslenen modeller en çok tercih edilen ve hoş görülen tasarımlar arasında.

Tekil Yazı reklam alanı 468x60
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz