L Salonlar İçin Köşe Takımı Kullanım Ayrıntıları

L Salonlar İçin Köşe Takımı Kullanım Ayrıntıları

L tipi salonlar; klasik salon modellerinden farklı olarak L tipi salonlara özel olarak tasarlanan mobilya türleri ile zenginleştirilmeli. L tipi salonlarda; klasik salonlar için tasarlanan oturma gruplarını tercih etmek hem kullanılan alanın daralmasına hem de ergonominin azalmasına neden olur.

L tipi salonlar için en uygun mobilya seçenekleri köşe takımları olarak isimlendirilen mobilyalar. Köşe takımları; l tipi salonlarda orta alanın ferahlatılması için en ideal seçenek. Ancak köşe takımlarının L tipi salonlarda kullanımında dikkat edilmesi gereken ayrıntılar mevcut.

Her ne kadar köşe takımları modüler yani parçalara ayrılarak farklı amaçlarla kullanıma uygun olarak tasarlansalar da; özellikle küçük boyuttaki L tipi salonlarda köşe takımlarının bütün olarak kullanılması alan tasarrufu sağlıyor.

Köşe takımlarının modelleri ile uyumlu halı ve orta sehpa ürünlerinin tercih edilmesi de L tipi salonlara estetik katan unsurlar. Ayrıca köşe takımlarının üzerine değişik renk ve desenlerde tasarlanmış yastık modellerinin konulması estetik açıdan ideal çözümler olarak sunuluyor.

Köşe takımları; salona giren ışığın etkisinin azaltılmaması için cam kenarlarına konulmamalı. Açık renk duvar boyaları tercih edilerek L tipi salonlarda daha ferah bir görünüm sağlanabilir.

Tekil Yazı reklam alanı 468x60
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz