İlginç 10 Gece Lambası Tasarımı

İlginç 10 Gece Lambası Tasarımı

Gece lambaları kullandığımız, ihtiyaç duyduğumuz ürünler arasında geliyor. Hemen herkesin evinde standart modellerden de olsa mutlaka gece lambaları bulunuyor. Çocuk odalarında yanan gece lambaları, ara hollerimizde ufak loş bir ışık olsun diyenler oldukça fazla. Peki bu kullanılan ihtiyaç ürünü için bambaşka yaratıcı tasarımlar olsun istemez miyiz?

Bazıları hayal gücünüzü zorlayan dizaynlar. Harika diyebileceğimiz yapımlar.

Odaya Figür Yansıtan Lambalar

Üstünde koyu bir tabaka olan bu lambalar aydınlatmayı odanın duvarlarına yansıttığı figürler ile yapıyor. Bu çizimler o kadar ilginç ve yaratıcı olabiliyor ki, uyumak yerine bunları izlemek istiyorsunuz.

Özel Hediye Gece Lambaları

Üzerinde lazer kesim yazılar bulunan ve bu yazılar led şeritlerle tasarlanan bu gece lambaları istediğiniz yazıyı gece lambası haline getiriyor. Güzel bir hediye olurken, aydınlatma olarak ta oldukça verimli.

El Yapımı Özel Gece Lambaları

Dizaynları tamamen el işçiliğiyle yapılan bu tasarımlar diğerlerine göre oldukça pahalı olsa da, ortaya çıkan sonuçlar evinizin önemli bir aksesuarı olmasını sağlıyor.

Eğlenceli Gece Lambası Tasarımları

Daha çok çocuk ve genç odaları için, aynı zamanda spor tarzda tasarımlara uygun dizayn ediliyorlar. Sempatik görünümleri, bazen komik tasarımları size keyif verebilir.

Karakter Gece Lambaları

Özellikle çocukların seveceği çizgi film karakterlerini patentli şekilde tasarımlaştıran gece lambası modelleri.

Konsept Yaratıcı Tasarımlar

Oda dizaynınız konsept bir mimari ise tam buna uygun modelde gece lambaları ile aksesuar ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Şarap şişesi şeklindeki bu gece lambası buna uygun bir örnek olmakta.

Vintage Gece Lambaları

Vintage dekorasyonlar son zamanlarda popüler oldu. Buna yönelik dizaynlarda oldukça fazla. Gece lambanızı da bu tarzda istiyorsanız eski bir telefon kulübesi tam size göre.

Modern Gece Lambaları

Modern görünümleri, estetik hatları daha şık görünümler.

Bayan Odaları Gece Lambaları

Bayan odalarında oldukça ilgi çekici tamamlayıcı tasarım ürünleri. Kelebek şeklindeki bu lazer kesim özel led gece lambası dikkatleri üzerine toplayan cinsten.

Geniş Masa Gece Lambaları

Bu ürünler küçük aksesuarlar değiller. Daha fazla alana yayılan ve öne çıkan dekorasyon ürünleri olarak tasarlanıyorlar. Aşağıdaki örnekte gördüğünüz gibi vazonun içindeki güllerle beraber kenarlara dağılmış farklı güller de gece lambasının bir parçası.

Tekil Yazı reklam alanı 468x60
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz