Farklı Yaratıcılıklarda Bardak Tasarımları

Farklı Yaratıcılıklarda Bardak Tasarımları

Artık su, çay, kahve vb. içeceklerimiz için kullandığımız bardaklar bile o kadar farklı tasarımlarla karşımıza geliyor ki şaşırmamak elde olmuyor. Hayal gücümüzü zorlayan bu üretimler tüm dünyada keyifli zaman geçirmek adına, bazen de şaşırtıcı hediyeler olarak ilgimizi çekiyor. Hem kullanabileceğiniz hemde eğlenebileceğiniz bu farklı bardak tasarımlarından bazılarını sizler için bir araya getirdik.

SİHİRLİ WİFİ BARDAK

İlgi çekici, hatta içine birşeyler koymak için can atacağınız türden bir tasarım. Normalde bardağın üzerindeki WİFİ işareti çekmiyor şeklinde (siyah) olarak duruyor. İçerisine sıcak bir içecek koyduğunuz anda WİFİ çekmeye başlayarak renk değiştiriyor. Eğlenceli dinlenme molaları sağlayabilecek türden.

STRES KUPASI

Sizi stresemi sokar yoksa stresinizi mi alır orasını biz bilemeyiz ama tasarım açısından dikkat çekici olduğu kesin. Sanki elinizle buruşturup kenara koymuşsunuz havası verilmiş. Hatta ilk kez görenler alıp deneyebilir bile 🙂

YAZI YAZABİLECEĞİNİZ TEBEŞİRLİ BARDAK

Kara tahta olarak kullanabilirsiniz bu bardağı. Bir şeyler içerken telefon mu çaldı, not mu almanız gerekiyor? Bardak sizin tüm notlarınızı almanız için hemen bir kara tahtaya dönüşüyor! Ya da ruh halinizi yansıtmak istiyorsanız veya birine şaka yapmak istiyorsanız anlık yazılar yazabileceğiniz eğlenceli bir ürün.

KURU KAFA SİLAHLI BARDAK

Bu tasarım normal şartlarda herkesin alıp evine koyacağı türden bir şey değil. Özel ilgi alanı gerektiren cinsten. Kışkırtıcı bir yapısı var. Kuru kafa içerisinden bir şeyler içerken aynı anda ona ateş etmeyi de ihmal etmiyorsunuz.

RADYO GÖRÜNÜMLÜ NOSTALJİ BARDAK

Hoparlör veya radyo görünümünü yansıtıyor. Karşıdan bakıldığında hatta radyo sanabileceğinizin garantisini verebilirim. Kare tasarımı, birebir haporlör görünümü. Çalışma odalarında müzik severler için çok ilgi çekebilecke bir aksesuar olabilir.

Tekil Yazı reklam alanı 468x60
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz