Evinizin Havasını Değiştirecek 5 İpucu

Evinizin Havasını Değiştirecek 5 İpucu

Evinizde büyük dekorasyon değişiklikleri yerine basit aksesuarlar ile istediğiniz havayı yakalayabilmeniz adına farklı ipuçları ile daha kolay çözümler yakalayabilirsiniz. Bu noktada sizin için farklı önerileri bir araya getirmeye çalıştık.

Canlı veya Yapay Dekoratif Çiçekler

Özellikle büyük boyutlarda olanlar ilk bakışta gözle görülür değişiklikler ortaya çıkarmanızı sağlayabilir. Köşe noktalarına, tv ünitesi yanlarına, cam kenarlarına tercih edilebilir. Estetik ve renk uyumunu yakalayan bir saksı ile evinizin görünümüne katkıda bulunabilirsiniz.

Aydınlatma Aksesuarları

Burada tamamen farklı alternatifler ortaya çıkmaktadır. Gergi tavan, abajurlar, led aydınlatma, dekoratif avizeler ve daha fazlası. Ama en basitinden başlarsak uygun maliyetler ile büyük boyutlarda estetik abajurlar fazlasıyla başlangıç için yeterli olacaktır. Hayal gücünü zorlayan modern tasarımların yanısıra, vintage modeller de bulabilirsiniz.

Tablolar

Yapı marketlerde çok fazla çeşidini bulabileceğiniz, hayal gücünüze göre tasarımlar yaptırabileceğiniz farklı çalışmalar ile ilk bakışta havayı değiştirebilecek ürünlerden biri tablolar olacaktır. Son zamanların popüler uygulamalarında kanvas tablolar da buna en önemli örneklerden biridir. Özellikle birden fazla parçadan oluşan ve tamamlayıcı çizimlerle oldukça şık olabiliyorlar.

Duvar Rafları

Duvar rafları kendinizin dahi yapabileceğiniz ve gerçekten evinizin havasını değiştirebilecek bir dizayn olacaktır. Renkli yaklaşımlar ile eğlenceli bir görünüm elde edebilirken, daha keskin tasarımlar ile modern çizgileri vurgulayabilirsiniz. Tek tahta şeklinde farklı ebatlarda birçok yapı markette adet olarak alabileceğiniz geçmeli uygulamalar ile tasarımı tamamen kendiniz oluşturabilirsiniz.

Dekoratif Saatler

İşlevinden çok dekoratif aksesuar olarak kullanımları popüler olmuştur. Büyük ebatları ve çılgın tasarımları tabloların yerini almaya başlamışlardır. Eskiden işlevi için duvarlara asılan saatler şimdi tabloların yerine geçiyor. Nasıl olur demeyin, hayal gücünüzü zorlayacak tasarımlar bulunuyor ve fiyatları da oldukça makul düzeylerde. Kabartma modeller, üzerinde resim yerleştirebileceğiniz modeller, duvarı kaplayan ebatlarda modeller, yapıştırma uygulamalar da mevcut.

 

Tekil Yazı reklam alanı 468x60
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz