Basitçe Yapabileceğiniz Organik Dekorasyon Ürünleri

Basitçe Yapabileceğiniz Organik Dekorasyon Ürünleri

Yanlış duymadınız, tamamen organik ürünler bunlar. Her yerde bulabileceğiniz çalı çırpı bile artık sizin için muhteşem bir dekorasyon aksesuarına dönüşüyor. İster avize, ister çerçeve, ister duvar süsü. Birçok alternatif uygulama yapmak mümkün.

Organik Askılık

Bildiğiniz ağaç dallarını bir çerçeve içerisine vidalayarak hazırlanan çok basit ama bir o kadarda yaratıcı ve şık elbise askılığı modeli. Ağacın dallarını dışarıya bakacak şekilde ayarlamanız ve seçeceğiniz dalların biraz kalın olması yeterli oluyor.

Organik Avize

Sıradan demir avizenizi bambaşka bir havaya dönüştürmek için yapmanız gereken tek şey çalı çırpı toplamak. Bunları silikon vb. yapıştırıcı vasıtasıyla istediğiniz salaş şekillerde avizenin üstüne yapıştırabilirsiniz.

Organik Çerçeve

Aynaların, tabloların etrafına irili ufaklı dal parçaları ile yapacağınız çerçeve modeli hiçbir yerde göremeyceğiniz şekilde orijinal ürünler tasarlamanızı sağlayabilir.

Organik Masa

Birçok ünlü dekorasyon mağazasında son zamanlarda gördüğümüz ürünlerden. Fiyatları ise dudak uçuklatan cinsten. Tamam herkes kolaylıkla yapabilir demiyoruz ama o kadar da zor yapılabilecek bir ürün değil. Sadece bir ağaç gövdesinden kesilmiş bir parça yeterli. Onun üzerine vernik ve gereken bakım ürünleri her yerde bulunabiliyor. Ayağını ise ferforje olarak kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Eğer isterseniz üzerine cam da kolaylıkla kestirebilirsiniz.

Organik Mumluk

O kadar basit bir uygulama ki şu anda bile bir ağaç dalı bulup evinizde yapabilirsiniz. Ağacın üstüne ister mumlukları, ister mumları direk yapıştırabilirsiniz. Düz durması için tabanını biraz törpülemeniz yeterlidir. Getirdiği estetik ise inanılmaz.

Organik Raf

Fikir olarak benim çok hoşuma giden ürünlerden biri. Resimde görülen model çok hoş ama benim düşüncemde dallar bir bütün olarak tek parça halinde ve raflarda açılan oval deliklerden geçerek tasarlanabilir. Ortaya daha şık bir görüntü de çıkabilir.

Tekil Yazı reklam alanı 468x60
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz