Bahçeler İçin Süs Havuzu Modelleri

Bahçeler İçin Süs Havuzu Modelleri

Bahçelerinizde daha keyifli bir ortam oluşturmak için tercih edebileceğiniz süs havuzları sizi bambaşka bir havaya sokabilir. Modern tasarımlar, egzotik tasarımlar, şelale görünümleri gibi çok fazla seçeneğe sahip bahçe havuzları, hem kokusu hem yarattığı his ile bahçelerinizde daha fazla zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

Klasik Egzotik Taşlı Bahçe Süs Havuzu

Taş dekorasyonu ile kendisini öne çıkarırken, basit modeli ile de sizi çok yormaz.

Mermer Fıskiyeli Süs Havuzu

Ortasında fıskiyesi bulunan ve genelde 2-3 katmandan oluşan bu modellerin etrafındaki havuz normalden daha küçük yapılmaktadır. Buradaki amaç ortadaki fıskiye ile bahçe dekorasyonuna katkıda bulunmaktır.

Klasik Plaj Havasında Süs Havuzu

Aşağıdaki modelde çok fazla göremeseniz de havuzun etrafında ince taşlar ile geniş bir alan kaplanarak, istiridye ve midye kabuklarıyla desteklenen bu zemin daha çok bir plaj havasını veriyor. Yine doğal taşlar ile dekore ediliyorlar.

Dekoratif Süs Havuzları

Bu havuzlar daha çok modern çizgilere sahip olurlar ve içlerine yerleştirilmiş çeşitli aksesuarlar bulunur. Çiçekler, fıskiyeler, heykeller vb. gibi.

Modern Süs Havuzları

Diğerlerinden tamamen farklı konseptlerde tasarlanıyorlar. Daha modern ve creative görünümleri var. Aslında bir süs havuzundan daha çok suyu bir dekorasyon öğesi olarak kullanmayı hedefleniyor.

Büyük Taşlarla Şelale Havuzu

Şelale havasını yakalamak için en geriden başlayarak büyük taşlar konulur ve giderek küçüklen taşlar üzerinden su küçük bir havuza akar. Birçok yerde görebileceğiniz süs havuzu modellerinden biridir.

Geniş Egzotik Havuzlar

Daha geniş alanlara ihtiyaç duyulan modeller olarak daha egzotik bir hava yakalamanızda mümkün. Genelde modern stilden ziyade doğal taşlarla dekore edilmektedirler.

Tekil Yazı reklam alanı 468x60
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz