Antrasit Gri Renk İle Dekorasyon

Antrasit Gri Renk İle Dekorasyon

Antrasit gri, gri rengin günümüzde rövaşta olan tonlarından biridir. Birçok alanda iç ve dış yapı dekorasyonunda, mimari tasarımlarda oldukça fazla kullanılmaya başlanmıştır. Evlerin iç dizaynlarında ve dış bahçe bölümünde yapılan uygulamalarda gerek profil renkleri, gerek eşyaların renkleri bu tonlarda şıklık getirebiliyor.

Antrasit Gri Koltuk Tasarımları

Oturma gruplarında antrasit gri renk tonları hemen her iç dizayna uyum sağlamakla beraber ayrı bir modern görünüm ve şıklık getiriyor. İster köşe takımları, ister L koltuklar, kanepeler ve yastıklar bu renklerde başarılı ve yaratıcı fikirler ortaya çıkarıyor.

Antrasit Gri Mutfak Yemek Takımları

Mutfağınızda, yemek odanızda antrasit grinin tonları serpiştirilen, mutfak dolaplarında özellikle kullanılan tonlar antrasit gri olabildiğince estetik mutfaklar oluşturmanıza çok yardımcı olacaktır.

Antrasit Gri Bahçe Dekorasyonu

Bahçelerinizde kullandığınız eşyalardan, oturma takımlarından, aksesuarlardan, hatta kış bahçesi tasarımlarından bahsederken şuan antrasit gri rengini es geçmek olmaz. Özellikle kış bahçesi tasarımlarında antrasit gri epey bir önde ve gözde renk olarak karşımıza çıkıyor.

Tekil Yazı reklam alanı 468x60
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz