Alan Tasarrufu Yaratacak Çocuk Odası Dekor Fikirleri

Alan Tasarrufu Yaratacak Çocuk Odası Dekor Fikirleri

Çocuk odaları; çocukların hayal güçleri ve kişisel gelişimleri için önemli. Kendi hayal gücü doğrultusunda dizayn edilen bir çocuk odasında büyüyen çocuk; yetişkinlik sürecine çok daha iyi hazırlanıyor. Ancak çocuk odalarında görülen en büyük sorun alan darlığı. Özellikle küçük bir metrekare ölçüsüne sahip çocuk odalarında alandan tasarruf sağlayacak fikirler önem taşıyor.

Çocuk odalarında alandan tasarruf sağlanmasının en etkili yolu köşelerin doğru kullanımı. Oda köşeleri için tercih edilecek çekmece ve dolap ürünleri sayesinde odalardaki fazlalıklar için extra alan sağlanmış oluyor.

Ranza tipi yataklar birden fazla çocuklu aileler için ideal ürünler. Günümüzde üst üste dizayn edilen ranza modellerinin yerine alt taraflarında dolap ve çekmeceler bulunan ve şık görünüm sunan ranza sistemleri tercih ediliyor.

Duvarlardaki boş alanların da etkin kullanımları; çocuk odalarında alan tasarrufu için etkin çözüm sağlıyor. Duvarlara monte edilen portatif raf ürünlerinin kullanımı kitaplar ve diğer eşyaları derli toplu hale getirecektir.

Eğer ranza kullanmak istemiyorsanız L tipi iki yatak tercih ederek iki yatak arasında kalacak köşenin etkin kullanımını sağlayabilirsiniz.

Tekil Yazı reklam alanı 468x60
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz