2017-2018 Sezonu Mutfak Dolabı Renkleri

2017-2018 Sezonu Mutfak Dolabı Renkleri

Mutfak dekorasyonu için seçilen mutfak dolaplarının tasarımı ve işlevi oldukça önemli. Mutfağı ön plana çıkaracak olan en önemli parçalardan birisi olduğu için genellikle renkler ile uygulan tasarımlar ilgi görüyor. 2017-2018 sezon mutfak dolabı renkleri ile artık her mutfak çok daha modern ve şık hale gelebilir.

Klasik Amerikan tarzı mutfaklarda yer alan beyaz mutfak dolapları ve loş mekanlardan hoşlananlar için tasarlanan mat siyah mutfak dolapları, bu sezonun da vazgeçilmezleri arasında olmaya devam ediyor. Yeni sezon trendlerine eklenen mutfak dolabı renklerinde artık klasik tonlardan ziyade, doğa renklerinin canlılığı tercih ediliyor. Yeşil, mavi, sarı ve turuncu gibi canlı renkleri tüm dolaplarda kullanmaktan ziyade, tek bir alanda kullanarak daha fazla dikkat çekmesi sağlanabilir. Diğer dolaplarda ise doğal ahşap tonları kullanılabilir.

Malzemenin kendi renginden faydalanmak da bu anlamda mümkündür. Farklı ahşap malzemeler, metal malzemeler ve çelikten yapılan dolapların kendi renkleri de mutfağı oldukça modern hale getirecektir. Bununla birlikte renk kullanımı için parlak boyalar yerine mat olan seçenekler daha iyi duracaktır.

Tekil Yazı reklam alanı 468x60
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz