Özel Sony Televizyon Servis – 444 7 856

Özel Sony Televizyon Servis – 444 7 856

Bir dünya markası olan Sony, dünya genelinde bilinmekte ve ürünleri ile yakından tanınmaktadır. Başarısı da kıtalara kadar yayılmıştır. Televizyonların yanı sıra pek çok ürünün de üreticiliğini üstlenen ve satışını da başarılı bir şekilde gerçekleştiren Sony, başarısını dünya genelinde kanıtlamayı da çok kısa sürede başarmıştır. Yıllardır belli kategorilerde ürünler üreten ve her bir ürünü de oldukça kaliteli olan bu markanın televizyon konusundaki kalitesi ise tartışılmaz derecede yüksektir. Ancak televizyonlar çok hassas cihazlar olduğu için ne kadar kaliteli olurlarsa olsun düzgün kullanılmadıklarında ya da vadeleri dolduklarında belli arızalar meydana getirebilmektedir.
İstanbul genelinde yaşayan ve Sony marka televizyon kullanan kullanıcılar ise bu tarz arızalar ile karşılaştıklarında teknik servisi arayışına girmektedir. Ancak her teknik servisi firması yeterli hizmeti sağlayamamaktadır.

Sony Servis ise İstanbul’da ikamet eden ve servis arayışında olan müşteriler için kaliteli hizmet veren nadir firmalardan biridir.
Nasıl Hizmet Alabilirim?
Müşteri odaklı çalışan ve kaliteli hizmet veren Sony Servis, müşterilerin sorunlarını adreslerinde çözmektedir. Kullanıcıların randevu talebi oluşturabilmeleri için yapmaları gereken 444 78 56 nolu telefon numarasını aramak ve müşteri hizmetleri yetkilileri ile görüşmektir.
Müşteri hizmetleri yetkililerine randevu talebi oluşturan müşteriler sadece adreslerinde teknik servisin gelmesini beklemektedir. Teknik servis yapmış olduğu işlemlerden sonra bir yıl parça ve işçilik garantisi de sunmaktadır. Böylelikle onarım İşlemi gerçekleştikten sonra televizyonlarda herhangi bir arıza oluşması durumunda Sony servis ücretsiz olarak hizmet sunmaktadır.

Kaynak: Sonyservis.co

Tekil Yazı reklam alanı 468x60
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz