Köy Bahçesi Dekorasyonu

Köy Bahçesi Dekorasyonu

Köy bahçesi dekorasyonu, evinizin bahçelerinde köy havası oluşturmak isteyenler için muhteşem fikirler sunacaktır. Günlük hayatın rutininden sıkılan ve kendini daha doğal bir ortamda hissetmek isteyenler için vakit geçirebilecekleri harika yerler olacak bunlar.

Köy Bahçesi Dekorasyon Fikirleri

Böyle stilde dekorasyon yapmak için en önemli gereklilikler çiçekler ve ağaçlar olacaktır. Bahçenizde çeşitli ağaçlara yer verip, farklı çiçekler olmalıdır. Ayrıca taş merdivenli veya düz bir yol bahçenin ortasından evin kapısına doğru giderse çok tatlı bir hava yakalarsınız. Bahçenin toprak veya çim olması da bu havayı arttıracaktır.

Dekoratif büyüklü küçüklü taşlardan oluşturulmuş bir bölümün içinde basit bir çeşme de olmazsa olmazlar arasındadır. Ancak kesinlikle mermer vb. işçilik taşları kullanmıyoruz. Tamamen doğal taşlar kullanmalısınız.

Oturma düzeninde ise olabildiğince yer sedirleri veya yere oturmak istemiyorsanız tahta divanlar eşliğinde üzerlerine yerleştirilmiş sedirler ile tamamen bir köy bahçesi havasını yakalayacak oturma dizaynları elde edebilirsiniz. İki ağaç arasına asılmış bir hamakta ayrıca keyifli bir dinlenme alanı olabilir.

Ekstra olarak eğer yapmak isterseniz bahçenin içinde ufak bir dere oluşturabilir ve bunun üzerinden geçen taş köprü ile daha ileri giderek farklı dizaynlar elde edebilirsiniz.

Aslına bakarsanız köy bahçesi dekorasyonu oluşturmak için işin özeti tamamen doğal objeler seçmekten geçiyor. Hiçbir şekilde modern ve elden geçmiş ürünler kullanmıyoruz.

Tekil Yazı reklam alanı 468x60
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz