Evlerde 5 Farklı Şark Köşesi Modeli

Evlerde 5 Farklı Şark Köşesi Modeli

Herkesin aklının bir köşesinde yer eden, zaman zaman yapmak için çaba harcadığı ama birçoğumuzun bir türlü sonuca gidemediği şark köşesinden bahsediyoruz. Yere serilmiş sedirler, etrafında toplanan insanlar ile muhabbet keyfi bambaşka. Aslında çok zor uygulanabilecek bir şey de sayılmaz. Maliyet açısından da oldukça uygun çözümlere gidilebilir ama buna rağmen bir türlü evlerimizde bu tarz bir tasarım için yer ayıramıyoruz.

Bu yazımızda 5 farklı şark köşesi modelini sizler için bir araya getirdik. Belki de burada tekrar gördüğünüzde hevesiniz artar sizde yapmaya karar verebilirsiniz.

Ahşap Divan Model Şark Köşesi

Burada yere yakın divan modelleri üzerinde sedirler serilerek yakalanan hava gayet hoş olmuş. Yere oturmak istemeyenler ama şark köşesi keyfini yaşamak isteyenler için ideal bir dekorasyon örneği.

Yer Sediri Model Şark Köşesi

İşte bu model basit ama tam bir şark köşesi oluyor diyebiliriz. Tabi renk ve desenler size kalmış. Ancak maliyeti de oldukça düşük şekilde evlerimizde yapabileceğimiz tarzdan.

Köy Odası Tasarımında Şark Köşesi

Aslında bu dekorasyon köylerde herhangi bir odada görebileceğiniz tarzdan. Ancak aynı zamanda iyide bir şark köşesi dizaynı.

Modern Lüx Şark Köşesi Tasarımı

Bu model biraz daha bütçeyi zorlayacak tarzdan ama keyfi de buna göre daha başka. Tabi zevk meselesi olarakta görülebilir. Hiç beğenmeyen olacağı gibi, tamda bana göre diyenler çıkacaktır. Daha çok kraliyet evini andırıyor.

Yenilikçi Creative Tasarım Şark Köşesi

İlk görüşte böyle şark köşesi mi olur diyebilirsiniz ancak modele bayılanlar oldukça fazla. Yine yere oturmak üzerine dizayn edilmiş ancak daha kışkırtıcı bir tasarım ile öne çıkıyor.

Tekil Yazı reklam alanı 468x60
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz