Evinizi Aynı Zamanda Bahçe Gibi Kullanabileceğiniz 4 Dekorasyon Önerisi

Evinizi Aynı Zamanda Bahçe Gibi Kullanabileceğiniz 4 Dekorasyon Önerisi

Son dönemlerin dekorasyon trendleri arasında, ev içerisinde daha doğal ve konforlu tasarımlar uygulanması yer alıyor. Çok koyu renkli donatılar, yapay süsler ve detaylandırmalar yerine, mekânı güzelleştirmek adına bahçe hissini verecek dekorasyon önerileri uygulanmaktadır. İşte evinizi aynı zamanda bahçe gibi kullanabileceğiniz 4 dekorasyon önerisi;

1. Bitki Köşesi Oluşturun

Renkli saksılar içerisine seçeceğiniz mevsime uygun bitkiler için evde bir köşe oluşturun. Yakın olduğu duvar üzerinde resimlerinizle detaylandıracağınız bu köşe, keyif için kullanılabilecek bir alan olabilir.

2. Ev İçerisinde Hamak

Son zamanlarda bahçelerde olduğu kadar iç mekânda da salıncak ya da hamak gibi mobilyalar kullanılmaya başlandı. Salonda tercih edilebilecek özgün bir fikir.

3. Pencere ve Balkonlarınızı Boş Bırakmayın

Yetiştireceğiniz meyve ve sebze fideleri, çiçekler ve türlü bitkiler için pencere kenarları ve balkonlar çok uygun olacaktır. Evin dışarıdan da daha modern görünmesini sağlar.

4. Renk Seçimi Önemli

Kullanılacak tüm mobilya ve malzemelerde pastel tonları, doğadan alınan renkleri tercih edin. Ayrıca malzeme olarak da mutlaka ahşap ağırlıklı bir dekorasyon uygulaması oluşturun.

Tekil Yazı reklam alanı 468x60
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz