Baymak Kombi Tamir Servisi 7/24 Hizmetinizde

Baymak Kombi Tamir Servisi 7/24 Hizmetinizde

Baymak, kombi alanında kalitesini ispatlamış bir firmadır. Ancak Baymak Servis hizmetleri ile de bunu perçinlemektedir. Sunduğu hizmetler arasında alınan kombinin yerinde kurulumu ve montajı, ilk çalıştırma işleminin yapılması yer almaktadır. Ayrıca servis tarafından sağlanan diğer hizmetler arasında ise kombilerin düzenli olarak bakımının yapılması yer almaktadır. Cihaz arızası söz konusu olduğunda da Baymak Servis tarafından arıza giderimi yapılmaktadır.

Baymak Servis İstanbul ili ve ilçelerinde çeşitli yerlerde bulunmaktadır. Böylece servis, müşterilerine daha hızlı hizmet verebilmektedir. Hızlı olduğu kadar kaliteli hizmet vermek için Baymak servis, müşteri hizmetleri birimi ile arıza kaydı oluşturmaktadır. Oluşturulan arıza kayıtları ilgili teknik ekiplere aktarılarak ön bilgi edinmeleri sağlanmaktadır. Böylece arızanın bulunduğu adrese gidilerek daha kolay arıza tespiti yapılmaktadır. Arıza yerinde giderilebilecekse en kısa sürede giderilmektedir. Ancak bazen yedek parça değişimi gerekmektedir. Kombinin arızası yerinde mümkün olmamaktadır. Bu durumlarda kombi adresinden teslim alınarak teknik serviste tamir edilmekte ve yerine iadesi sağlanmaktadır.

Baymak Servis kombi hizmetleri alanında en etkili çözümü sağlayabilmek adına alanında uzman kişiler yetiştirmektedir. Sorunun çözümünü cihazı zedelemeden inceliklerini bilerek yapabilen bir ekip, sonrasında cihazın geri dönülmez şekilde arızalanmasa engel olmaktadır. Ayrıca kombilerin gücünün azalmaması ve arıza yapmaması için düzenli bakımının yaptırılması şart olmaktadır. Bu nedenle cihazların öncelikle bilinçli kullanılması ve bakım zamanlarının takip edilmesi önemlidir. WEB: www.servisb.com

Tekil Yazı reklam alanı 468x60
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz