Auer Servis Merkezi

Auer Servis Merkezi

Uzun yıllardan beri Türkiye pazarına hizmet sunan Auer, son teknoloji ürünler geliştiren dünya markalarından birisidir. Türkiye’de yaygın bir satış ağı bulunan Auer firması, uygun fiyatlı ve dayanıklı ürün gruplarıyla tüketicilerin karşısına çıkmaktadır. Ürün yelpazesi bir hayli geniş olan firma küçük ev aletlerinin yanında kombi ve klimalarıyla da dikkat çekmektedir. Doğalgaz sistemlerinin gelişmesine paralel olarak Auer kombiler, evlerde en fazla kullanılan cihazlar arasında yer almaktadır. Kombi cihazlar zaman içerisinde bakım yapılmaması ve kullanıma bağlı olarak arızalanabilirler. Auer kombiler dayanıklı olmalarına rağmen muadil ürünler gibi arızalara maruz kalabilir.
Firmamız tarafından kaliteli ve üstün bir hizmet anlayışıyla sunulan Auer servis hizmetlerimiz içerisinde tüm kombilerinizin tamiri ve bakım işlemleri yapılmaktadır.

Auer servis hizmetimizi sunarken geniş bir malzeme stoku ile çalışıyor, uzun zaman dilimleri boyunca parça beklemenizin önüne geçmeye çalışıyoruz. Orijinal parçalarla gerçekleştirdiğimiz hizmetimizde kombi ve diğer tüm Auer cihazlarınız, titiz bir çalışma neticesinde hızla onarılmaktadır. Bakım hizmetlerimizden faydalanarak cihazınızın ömrünü uzatabilir, ısınma performansınızı en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Auer servis hizmetimizden yararlanabilmek için 444 78 56 numaralı telefonu İstanbul’un istediğiniz bölgesinden arayabilir, arıza kaydınızı hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Arıza kaydınız sonrası en kısa süre içerisinde adresinize gelecek olan ekiplerimiz, cihazınızın sorununu tespit edecek ve fiyat onayınız sonrasında tamir sürecini başlatacaktır. Tam randevu saatinde adresinizde olacak ekiplerimizle tüm Auer cihazlarınızı güven içerisinde tamir ettirebilirsiniz.

Web: https://www.auerservis.org

Tekil Yazı reklam alanı 468x60
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz