365 Gün Garantili Panasonic Servis

365 Gün Garantili Panasonic Servis

Panasonic, dünya geneline hizmet veren ve oldukça kaliteli ürünlere ev sahipliği yapan bir firmadır. Televizyon konusunda oldukça önemli bir yere sahip olan Panasonic, eşsiz tasarımları ile müşterileri daima memnun etmektedir. Sektörde çok uzun yıllardır varlığını koruyan ve başarısını sürdüren Panasonic, farklı modellerde televizyonları ile de bilinmektedir. Panasonic marka televizyon kullanan İstanbullular, televizyonları arızalandığında servis arayışına girmektedir. Panasonic servis ise bu alanda İstanbullu kullanıcılara hizmet sunmaktadır.
Televizyonlarında arızalar oluşan kullanıcılar Panasonic servis ile iletişime geçerek gerekli onarımları da yaptırabilmektedir. Bunun için yapılması gereken tek şey ise, kullanıcıların randevu almasıdır.

Nasıl Randevu Alabilirim?

Panasonic servis aracılığı ile kullanıcıların randevu alabilmesi oldukça kolaydır. 444 78 56 numaralı telefonun aranması ve randevu talebi oluşturulması yeterli olmaktadır. Servis, çok kısa sürede müşterilerin adreslerine hemen bir ekip yönlendirmesi yapmakta ve onarım gerçekleştirmektedir.
Tüm bunların yanı sıra servis 1 yıl işçilik ve parça garantisi de sunmaktadır. Randevu aldıktan sonra servis müşterilerin vermiş olduğu adrese servis yönlendirmesi sağlamaktadır. Ayrıca onarımlar müşterilerin adreslerinde sağlanırken gerekli olduğu takdirde adres dışında da gerçekleştirilmektedir.

Panasonic servis İstanbul’da Panasonic marka televizyon kullanan kişiler için gerçekten bir çözüm niteliği taşımaktadır. Firma uzun yıllardan beri sektörde var olmasının yanı sıra daima müşteri odaklı davranmakta ve her zaman müşterilerin sorunları için de çözüm önerileri getirebilmektedir.

Tekil Yazı reklam alanı 468x60
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz